درباره ما

ما یک گروه طراحی و ساخت غرفه هستیم برای برندهایی که می خواهند در محیط نمایشگاه تاثیر متمایز ایجاد کنند.

با ایساتیس وبی ایساتیس بهترین خود را ارائه دهید و حرفه ای وارد نمایشگاه شوید.

 

مشتریان

چشم انداز / هدف

بعد از ۱۶ سال سابقه، فراز و نشیب ها، ایساتیس با حفظ کلاس جهانی قیمت مناسب با کیفیت تجربه های خود را در اختیار مشتریانش می گذارد تا مزیت رقابت خود را به رخ دیگران بکشاند ما در این مدت در صدد بهترین مجریان بودیم. ما تا آخرین لحظه که با مشتری مداری منحصر به فرد تجربه ای ناب و تکرار نشدنی در زمینه ی طراحی و اجرای غرفه شما را یاری می کنیم تا مزیت رقابتی خود را به رخ دیگران بکشانیم تا تنها مخاطب هایتان را جذب کنید بلکه تجربه ای فراموش نشدنی و یک تاثیر پایدار رغم بزنید.

ما برای شما یک تجربه ی به یاد ماندنی خلق می کنیم با برند شما و اهداف شما شروع می کنیم سپس به آن طراحی چشم گیر و ایدهی خلاقانه اضافه می کنیم تا به برندتان روح ببخشیم یا برند شما را زنده کنیم به کمک معماری قوی تصویری شود برانگیزه مخاطب آماده ی تعامل با شماست در هر نمایشگاه هر مراسم هر جای ایران و جهان

خدمات

غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی مهمترین و اساسی‌ترین بخش حضور شما در هر نمایشگاهی است. غرفه نمایشگاهی در حقیقت دفتر کار شماست، نمایانگر ذهنیت، برند، فعالیت و شخصیت کسب و کار شماست. غرفه سازی و فعالیت‌های صورت گرفته در آن است که برند و هویت شما را برای بازدیدکنندگان و دیگر شرکت‌کنندگان معرفی می‌کند. غرفه سازی برای هر کسب و کاری، مثل لباسی است که مدیرعامل می‌پوشد، هر چقدر دقیق‌تر، برازنده‌تر، زیباتر و هوشمندانه‌تر باشد، شخصیت والاتر و باهوش‌تری از شما را معرفی می‌کند.

معماری و طراحی دکوراسیون

طراحی و دکوراسیون داخلی یک مجموعه اداری، تجاری یا مسکونی نماینگر سلیقه، ذوق و نگرش صاحبان و کاربران آن است. طراحی داخلی دفتر شما آیینه تمام نمای تفکر و ایده‌های ذهنی شماست و در نگاه اول بیشترین تاثیر را بر مراجعه‌کنندگان و مشتری‌های شما می‌گذارد. طراحی داخلی یک شرکت یا مجموعه اداری – تجاری اگر توسط متخصصان آن انجام نشود به جز هدر دادن هزینه‌های گزاف، به احتمال بسیار زیاد ممکن است هیچ کمکی به پیشبرد اهداف و ارزش‌های سازمان و برند نکند.

محصولات دکوراتیو

یکی از خدمات جدید مجموعه ایساتیس، تولید و عرضه لوازم، تجهیزات و متریال مرتبط با دکوراسیون داخلی است. کارشناسان تحقیق و توسعه بازار ایساتیس ضمن بررسی تخصصی بازارهای جهانی، به صورت مداوم با درحال تولید تجهیزات دکوراتیو جدید و نوآورانه هستند و علاقه‌مندان می‌توانند با اطمینان به جدیدترین آرشیوها و طرح‌ها و نمونه‌های تولیدی دسترسی داشته باشند.