Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/isatisdesign/public_html/wp-content/themes/isatis/tpls/about.php on line 1
طراحی غرفه ایساتیس | طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

درباره ما

غرفه سازی ایساتیس برای برندهایی که می خواهند در محیط نمایشگاه تاثیر متمایز ایجاد کنند با داشتن دو دهه فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی و غرفه سازی در طراحی و ساخت با داشتن تیمی مجرب از طراحان معمار و پیمانکاران ممتاز در زمینه دکوراسیون داخلی و دکوراسیون فروشگاهی و اداری به محیط شما هویت می بخشد. 

 

این مجموعه توانسته ده ها نمونه پروژه ی موفق با کاربری تجاری، اداری، خانگی و… طراحی و اجرا کند. با دکوراسیون داخلی توسط معماران می توانید با تلفیق اشکال هندسی گوشه‌دار احساس حرکت و پویایی زندگی مدرن را نمایش دهید.

 

 با ما متمایز دیده شوید. 

مشتریان

چشم انداز / هدف

بعد از دو دهه سابقه، فراز و نشیب ها، ایساتیس با حفظ کلاس جهانی قیمت مناسب با کیفیت تجربه های خود را در اختیار مشتریانش می گذارد تا مزیت رقابت خود را به رخ دیگران بکشاند ما در این مدت در صدد بهترین مجریان بودیم. ما تا آخرین لحظه که با مشتری مداری منحصر به فرد تجربه ای ناب و تکرار نشدنی در زمینه ی طراحی و اجرای غرفه شما را یاری می کنیم تا مزیت رقابتی خود را به رخ دیگران بکشانیم تا تنها مخاطب هایتان را جذب کنید بلکه تجربه ای فراموش نشدنی و یک تاثیر پایدار رغم بزنید.

ما برای شما یک تجربه ی به یاد ماندنی خلق می کنیم با برند شما و اهداف شما شروع می کنیم سپس به آن طراحی چشم گیر و ایدهی خلاقانه اضافه می کنیم تا به برندتان روح ببخشیم یا برند شما را زنده کنیم به کمک معماری قوی تصویری شود برانگیزه مخاطب آماده ی تعامل با شماست در هر نمایشگاه هر مراسم هر جای ایران و جهان

خدمات

غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی مهمترین و اساسی‌ترین بخش حضور شما در هر نمایشگاهی است. غرفه نمایشگاهی در حقیقت دفتر کار شماست، نمایانگر ذهنیت، برند، فعالیت و شخصیت کسب و کار شماست. غرفه سازی و فعالیت‌های صورت گرفته در آن است که برند و هویت شما را برای بازدیدکنندگان و دیگر شرکت‌کنندگان معرفی می‌کند. غرفه سازی برای هر کسب و کاری، مثل لباسی است که مدیرعامل می‌پوشد، هر چقدر دقیق‌تر، برازنده‌تر، زیباتر و هوشمندانه‌تر باشد، شخصیت والاتر و باهوش‌تری از شما را معرفی می‌کند.

معماری و طراحی دکوراسیون

این مجموعه توانسته ده ها نمونه پروژه ی موفق با کاربری تجاری، اداری، خانگی و… طراحی و اجرا کند. گروه طراحی داخلی با طرح های مدرن و مینیمال و ایجاد حس سادگی در همه المان‌های فضا به سبک ایساتیس شاهد آن خواهید بود.در بسیاری از دکوراسیون‌های طراحی شده شاهد عناصری هستیم که حس ناتمام بودن طرح را به ما القا می‌کنند.تمایز ایساتیس توجه به جزئیات است. جزیئات در معماری و دکوراسیون فضا بسیار تعیین کننده است.گروه طراحی ایساتیس با دارا بودن تیمی از معماران مجرب و آموزش دیده فضایی الهام بخش را به شما تضمین می دهد.گروه ایساتیس مشاور و طراح و مجری پروژه های دکوراسیون داخلی و دکوراسیون اداری است.

محصولات دکوراتیو

یکی از خدمات جدید مجموعه ایساتیس، تولید و عرضه لوازم، تجهیزات و متریال مرتبط با دکوراسیون داخلی است. کارشناسان تحقیق و توسعه بازار ایساتیس ضمن بررسی تخصصی بازارهای جهانی، به صورت مداوم با درحال تولید تجهیزات دکوراتیو جدید و نوآورانه هستند و علاقه‌مندان می‌توانند با اطمینان به جدیدترین آرشیوها و طرح‌ها و نمونه‌های تولیدی دسترسی داشته باشند.