مقالات

در نمایشگاه به چه نکاتی توجه کنیم؟

در نمایشگاه به چه نکاتی توجه کنیم؟

در نمایشگاه به چه نکاتی توجه کنیم؟

در این مطلب قصد داریم مجموعه ای از نکات کاربردی برگزاری نمایشگاه برای شما همراهان ایساتیس را بیان کنیم.

در بخش اول نکات برگزاری نمایشگاه را در نکات مدیریت نمایشگاه و غرفه داری حتما مطالعه کنید.

بایدهایی برای حضوری موفق در نمایشگاه در کنار غرفه سازی نمایشگاهی چیست؟

۱- برنامه‌ریزی بلندمدت برای حضور در یک نمایشگاه بین‌المللی یا رویداد است.

حداقل از ۶ ماه قبل برای حضور خود برنامه‌ریزی کنید و به ارزیابی تمام جوانب حضور در نمایشگاه فکر کنید و سپس وارد کار شوید.

۲- برخی از شرکت ها تنها به این فکر می‌کنند که با حضور در یک رویداد می‌توانند بازار خود را گسترش داده و کسب و کارشان را رونق دهند، هیچ حضوری و ساخت غرفه‌ نمایشگاهی به تنهایی بدون داشتن برنامه بازدهی سرمایه نمی‌تواند اثربخش باشد.

قبل از ثبت نام در یک رویداد با مدیر بازاریابی و فروش خود مشورت کنید تا بهترین امکانات سوددهی سرمایه را برای شما شرح دهد.

۳- استفاده از فناوری های روز و تبلیغات چه در شبکه‌های اجتماعی و چه در فضای آنلاین می‌تواند بهترین راه برای اطلاع رسانی و جذب مخاطبان به غرفه شما باشد.

معرفی غرفه و دعوت برای بازدید غرفه تان در تبلیغات نزدیک موثر خواهد بود. اطلاع‌رسانی نامناسب به مخاطبان که رابطه مستقیمی با مشارکت‌کننده در نمایشگاه دارد.

قبل از آغاز یک رویداد و حضور در آن باید مشتریان و مخاطبان اصلی را از حضورتان در نمایشگاه مطلع کرد. مشتریان به هیچ عنوان نمی‌دانند شما قصد حضور در چه رویدادی را دارید به همین دلیل باید پیش از برگزاری نمایشگاه با اطلاع‌رسانی مناسب از طریق شبکه‌های اجتماعی یا تماس تلفنی آنها را مطلع کنید.

۴- انتخاب مکان مناسب برای غرفه در هنگام ثبت‌نام، طراحی غرفه، استفاده از کارکنان آموزش دیده، پذیرایی درست، رعایت تمامی نکات در ارتباط عمومی با مخاطبان، انتخاب هدیه مناسب، انتخاب بنر تبلیغاتی با کیفیت و مرتبط گرافیک بصری از موارد لازم برای حضور در نمایشگاه هستند که در کنار هم معنا پیدا می‌کنند.

شرکت‌های بزرگ و نام‌دار نمایشگاه‌های حضور دارند فقط به شرط اینکه متراژ غرفه آنها در بهترین جای سالن و از همه بزرگتر باشد!

این توقع غیرمنطقی را شرکت‌های بزرگ یا فعال در عرصه مواد غذایی، فقط زمانی برای حضور در یک نمایشگاه ترغیب می‌شوند که در ساخت غرفه نمایشگاهی وسیع و بزرگ برای آنها در نظر گرفته شود.

داشتن غرفه بزرگ نیاز به داشتن طرح و ایده جالب و برنامه ریزی برای حضور هدفمند درنمایشگاه است.

برای حضوری موفق در یک نمایشگاه نخست نگاهی به ظرفیت کالا و خدمات جدید خود برای ارائه در یک نمایشگاه کنید و بعد به اجاره فضای نمایشگاهی دست بزنند.

توجه به این شرکت‌های کوچکتر حتی شانس حضور در یک رویداد را از دست بدهند.

۵- انتخاب محل در دسترس برای غرفه از دیگر مسائلی که می تواند در جذب مخاطبان بیشتر به غرفه تان موثر باشد و فضای تعامل بین برند و مشتری را بیشتر کند این است که غرفه تان دسترسی راحتی داشته باشد. در این صورت است که کارکنان به شرح و توضیح به بازدیدکنندگان غرفه در مورد محصولات و خدماتشان کمک می‌کنند.

تا حضوری ارزشمند و با کیفیت در نمایشگاه داشته باشید.

۶- جایگاه غرفه سازی در نمایشگاه با کمی هزینه می توانید غرفه خوبی داشته باشید و از فروش و اعتبارتان در نمایشگاه می توانید ده برابر هزینه غرفه سازی را کسب کنید. غرفه نمایشگاهی شما صحنه نمایش دفتر کار و اسکیل و اندازه شرکت شما به سایرین است.

نمایشگاه‌ها صحنه نمایش و ویترین برندتان در مقابل بازدید کنندگان زیادی در یک رویداد است. جلب توجه بازدیدکنندگان به غرفه تان از ضروریات حضورتان در نمایشگاه است. داشتن غرفه ای جذاب یکی از این روش هاست. غرفه سازی توسط تیم حرفه ای شما را در این مسیر موفق خواهد کرد.

در مورد قوانین حضور در نمایشگاه و شرایط انتخاب مکان مناسب در نمایشگاه بیشتر بدانید.

۷- استفاده از فناوری ها و محصولات جدید در ساخت غرفه نمایشگاهی شما فرصتی برای به نمایش گذاشتن آخرین دستاوردها و نوآوری‌های روز است.

بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی از نمایشگاه تنها به‌عنوان محلی برای نمایش محصولات و جذب خریدار استفاده می‌کنند که جذابیت را از غرفه‌ها گرفته است.

لزوم استفاده از آخرین فناوری های روز علمی در نمایشگاه را زمانی بیشتر خواهید دید که اطلاع داشته باشید بازدید از غرفه‌هایی که حداقل یک فناوری جدید برای رونمایی داشته‌اند با استقبال بیشتری روبرو خواهد شد.

اخبار مربوط به رونمایی از یک دستاورد جدید به سرعت میان تمامی بازدیدکنندگان نمایشگاه پیچیده و همه برای دیدن این محصول جدید به سمت غرفه موردنظر می‌روند.

اما برخی از شرکت ها به علت ترس از کپی برداری و بهر برداری توسط شرکت های رقیب از محصول جدید شان از این کار امتناع می کنند. عدم نمایش محصولات جدید و فناوری های جدید جذابیت نمایشگاه را از بین می برد.

صاحبنظران نمایشگاه عدم وجود نوآوری در محصولات و به نمایش نگذاشتن محصولات به روز را در نمایشگاه از معضلات استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه ها می دادند و امکان کاهش حضور مردم و مخاطبان خاص در نمایشگاه ها را افزایش دهد.

پس اگر به دنبال جذب مخاطب بیشتر در رویدادهای تخصصی هستید، ارائه محصول جدید و برگزاری مراسم رونمایی را در برنامه ریزی حضور خود در کنار غرفه نمایشگاهی تان قرار دهید.

۸- حضور پرسنل حرفه ای در غرفه همیشه به عنوان یک شرکت حرفه‌ای حضوری حرفه ای داشته باشید.

غرفه شما معرف دفتر کار شماست پس حضور پرسنل مجرب و حرفه ای شما در دفتر کارتان الزامی است. بازاریابان اصلی خود در غرفه حاضر کنید. نداشتن ادبیات درست در نمایشگاه و بازاریابی قوی از رسیدن موفقیت باز خواهید ماند.

۹- استفاده از ابزارهای تعاملی در غرفه سازی و استفاده از ایده های نمایشگاهی وسیله بازی‌های فکری و ابزارهای سمعی بصری می‌تواند حداکثر بازدیدکننده را جذب نماید.

موجب تعاملات مشتری با برندتان خواهد نمود. استفاده از ابزارهایی با هدف برندینگ در غرفه نیاز به تفکر و برنامه ریزی دارد. صرف استفاده از یک بازی در غرفه گاهی باعث جذب مخاطبان بی هدف به غرفه شما خواهد شد.

پس با توجه به نوع کسب و کارتان و تحت نظر قرار دادن مخاطبان هدف اقدام به انتخاب این ابزارها کنید. نمایش‌های محصول به صورت سمعی- بصری، بازی‌های جالب و سؤالات کوتاه استفاده از بنرهای تبلیغاتی جلوی چشم بازدیدکنندگان، سایبان با برند سازی هم می تواند تاثیر گذار باشد.

۱۰ـ  جذب مخاطبان جدید و حفظ مخاطبان، با تولید محتوی از حضورتان در نمایشگاه و انتشار در شبکه های اجتماعی و اطلاع رسانی به مخاطبان و مشتریان و راه اندازی کمپین های بازاریابی در جهت جذب بازدیدکنندگان به غرفه تان در گیر شدن اذهان مخاطبان اقدام نمایید.

همچنین می توانید با نظر سنجی از مخاطبان در شبکه های اجتماعی یا هنگام حضور در نمایشگاه مشارکت مخاطبان در نمایشگاه را هدفمند سازی و بیشتر نمایید.

 جذب مخاطبان جدید در کنار ساماندهی مشتریان گذشته برخی غرفه‌داران هیچ برنامه ریزی برای حضور در نمایشگاه ندارند و در نهایت موفق نخواهد بود. اگر در نمایشگاه حاضر می‌شوید به طور حتم باید چیزی برای نمایش یا حرفی برای گفتن داشته باشید بخشی از این کار را می توان با مشاوره با کارشناسان ما برطرف نمایید.

هم اکنون از کارشناسان مجرب ما مشاوره بگیرید.

ساخت غرفه نمایشگاهی هدفمند و جذاب می تواند بخشی از این مهم را چرا که مخاطبان و مشتری‌ها به دنبال غرفه‌ای می‌گردند که بتواند به آنها در کسب و کارشان بیشتر کمک کند، شفاف تر می کند.

 در روزهای برگزاری نمایشگاه باید به دنبال برقراری ارتباط با افرادی باشید که صحبت‌های اولیه بستن یک قرارداد را انجام داده‌اید.

۱۱- پیگیری و حفظ ارتباط با مخاطبان در ساخت غرفه نمایشگاهی تان، پیگیری‌های بعد از اتمام نمایشگاه و حفظ ارتباط با مخاطبان نمایشگاه از مهم‌ترین مواردی است که باعث برقراری یک ارتباط خوب تجاری می شود.

 بسیاری از شرکت‌ها این پیگیری را فراموش می‌کنند و برخی فقط به فرستادن یک ایمیل یا یک تماس ساده تلفنی انجام می دهند، در حالی که ممکن است انعقاد یک قرارداد تجاری یک ماه نیاز به پیگیری داشته باشد.

نکات قابل توجه در طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی
مقالات
نکات قابل توجه در طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی

طراحی غرفه احوال و شخصیت انسان ها را تحت تا محصولات آن باشد تا به بهبود عملکرد انسان ها را تحت تاثیر قرار می دهند می بایست هدف اصلی طراحی غرفه و چیدمان شد تا...

اهمیت طراحی غرفه سازی متمایز
مقالات
اهمیت طراحی غرفه سازی متمایز

مدیریت و طراحی غرفه اگر باور داشته باشیم که غرفه هر شرکت در نمایشگاه ها، به منزله کارت شناسایی و معرف شخصیت آن شرکت تلقی می شود، به اهمیت غرفه واقف شده ایم. در واقع،...

اهمیت فرایند طراحی توسط یک معمار در غرفه سازی
مقالات
اهمیت فرایند طراحی توسط یک معمار در غرفه سازی

برای اجرای یک پروژه غرفه سازی همواره دو راه وجود دارد: استفاده از طرح های آماده، نظیر پروژه های ساخته شده و نمونه های پیشنهادی موجود، یا طراحی غرفه جدید منطبق بر شرایط ویژه و...

Get in Touch

 1. clomid success unexplained infertility clomid quads clomid success rates over 40

 2. prescription drugs without doctor approval buy prescription drugs from india https://doxycyclinemonohydrate.icu/# doxycycline hyc buy ivermectin canada stromectol prices

 3. buy anti biotics without prescription canadian online drugs https://pillswithoutprescription.xyz/# best online canadian pharmacy

 4. buy doxycycline hyclate 100mg without a rx order doxycycline 100mg without prescription https://buytadalafil.icu/# tadalafil online canada sildenafil 100mg price canadian pharmacy generic sildenafil 50 mg

 5. sildenafil citrate india can you buy sildenafil https://pillswithoutprescription.xyz/# prescription drugs without prior prescription tadalafil mexico buy tadalafil india

 6. doxycycline 100mg tablets doxycycline without a prescription https://doxycyclinemonohydrate.icu/# doxycycline generic

 7. tadalafil without prescription tadalafil 2.5 mg tablets https://buytadalafil.icu/# tadalafil tablet buy online

 8. Aradığınız andan itibaren emin olun Whatsapp Kullanan Azgın Bayan Numaraları sayesinde siz kısa bir süreliğine de olsa dünyanın en şanslı erkeği olacaksınız Sex sohbet numaraları https://notepin.co/shared/gaqzedq chat yapın.

 9. doxycycline hyc buy doxycycline online without prescription https://buytadalafil.icu/# tadalafil 5mg uk

 10. tadalafil 20mg lowest price generic tadalafil without prescription https://buysildenafil.best/# best prices sildenafil how to get prescription drugs without doctor prescription drugs

 11. cost of ivermectin cream minocycline https://pillswithoutprescription.xyz/# canada ed drugs

 12. canadian pharmacy buy cheap prescription drugs online

 13. Kendilerini onlara karşı ne kadar yakın ve samimi hissederlerse kadınlar bunu hisseder güvenir ve kendini cinsel anlamda hazır hissedip sunar Ateşli Cinsel Sohbet Odaları https://notepin.co/shared/fhzhdto chat yapın.

 14. doxycycline 50 mg doxycycline https://stromectolivermectin.pro/# ivermectin buy australia pain medications without a prescription canadian pharmacy

 15. ivermectin 0.08 oral solution ivermectin for sale https://pillswithoutprescription.xyz/# discount prescription drugs

 16. buy generic tadalafil online tadalafil 40 mg online india https://pillswithoutprescription.xyz/# ed meds online without doctor prescription

 17. Türkiyenin en sevilen ve kendi sektöründe bir numaralı adresi haline gelen canlı sex hattı hizmetimizden herkesten önce ilk yararlananlardan biri olmak istiyorsanız gece ve gündüz demeden hemen firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan canlı sohbet hatlarını devreye sokup bu hatlara giriş yapabilirsiniz Telefonda Boşaltma Fantezi Sohbet Hattı https://notepin.co/shared/jkzuzff chat yapın.

 18. pharmacy com canada canadian pharmacy no scripts https://pharmacywithoutprescription.best/# pharmacy without prescription canadian pharmacy no prescription canadian pharmacy coupon code

 19. Tek önemli olan şey onlarla birlikte yaşamak istediklerinizdir Sabit Hattan Aranan Sohbet Numaraları https://notepin.co/shared/mjkcsyt chat yapın.

 20. bactrim antibiotic online prescriptions buy zithromax online cheap https://canadianpharmacy.best/# trusted canadian pharmacy

 21. What I wouldnt give to have a debate with you about this sdfsdkfpjşsmlfsdfdskj

 22. Your write up is a good example of it sdfsdkfpjşsmlfsdfdskj

 23. I was obtaining difficulty not thinking of some firm opportunities, so I began trying to find some unusual blogs sdfsdkfpjşsmlfsdfdskj

 24. Or maybe you shouldnt generalise so significantly sdfsdkfpjşsmlfsdfdskj

 25. Boşaltan kızlar boşaltan erkekler arıyorlar gibi düşünün Telefonda Cinsellik Hakkında Sohbet https://notepin.co/shared/jkzuzff chat yapın.

 26. canadian pharmacy online cheap canadian pharmacy https://erectionpills.top/# mens ed pills

 27. canadian pharmacy no prescription canadian pharmacy world coupon code https://pharmacywithoutprescription.best/# cheapest pharmacy for prescription drugs

 28. otc ed pills best male ed pills https://pharmacywithoutprescription.best/# canadian pharmacies not requiring prescription erectile dysfunction medications cheapest ed pills online

 29. pharmacy no prescription required pharmacy without prescription https://erectionpills.top/# over the counter erectile dysfunction pills buy amoxicillin without prescription amoxicillin 500mg prescription

 30. Sex Hattı , kendi eğlencenizi yaşayacağınız ve unutamayacağınız özel anlara adım atacağınız en büyük keyfi yaşamanızı sağlar Canlı Sohbet Whatsapp Numaraları https://notepin.co/shared/jkzuzff chat yapın.

 31. uk pharmacy no prescription canadian pharmacy no prescription

 32. amoxicillin 500 mg without a prescription bactrim without prescription

 33. Geceleriniz daha farklı ve özel geçsin istiyorsanız fazla para vermeden maksimum tatminlik duygusuna erişmek istiyorsanız ucuz sex sohbet numaralarını arayın Azdım Telefonda Boşalmak istiyorum https://notepin.co/shared/fhzhdto chat yapın.

 34. buy zithromax online cheap buy amoxicillin online without prescription https://canadianpharmacy.best/# canada drugs online review

 35. online canadian pharmacy coupon canadian pharmacy no prescription needed https://canadianpharmacy.best/# trusted canadian pharmacy

 36. buying prescription drugs from canada canada online pharmacy no prescription https://erectionpills.top/# erectile dysfunction medications best canadian pharmacy to order from canada drug pharmacy

 37. Kesintisiz Sıcak Sohbetin Gerçek AdresiCanlı sohbet hatlarında sıcak ve ateşli dakikalar geçirmek isteyen özellikle genç yaştaki bekar erkeklerin yoğun ilgi gösterdiği firmamızın sıcak sohbet hattı, her geçen gün internet kullanıcılarının artan ilgi ve alakalarıyla da birlikte giderek popülerlik kazanmaya devam etmektedir Alo Ateşli Seks Hattı https://notepin.co/shared/mjkcsyt chat yapın.

 38. zithromax buy online no prescription amoxicillin order online no prescription https://antibioticwithoutpresription.shop/# buy cheap amoxicillin legitimate canadian online pharmacies rate canadian pharmacies

 39. Evlendikten sonra kendini artık yalnızca bir erkeğe ait olarak görmeyen kadınlar ayrılıyor ve dul olarak hayatlarına çok farklı türden erkekler ile evlenmeden devam ediyor Telde Seks Sohbet Numarası https://notepin.co/shared/fhzhdto chat yapın.

 40. ed drugs list best pill for ed https://pharmacywithoutprescription.best/# international pharmacy no prescription

 41. cost of amoxicillin prescription buy cheap bactrim https://canadianpharmacy.best/# canada pharmacy online

 42. vipps approved canadian online pharmacy pharmacies in canada that ship to the us https://erectionpills.top/# cheap erectile dysfunction pills best male enhancement pills generic ed pills

 43. Thank you for content. Area rugs and online home decor store. Hello Administ . child porn 現場兒童色情片 活婴儿色情片 儿童色情 児童ポルノ 兒童色情 国产线播放免费人成视频播放 国产线播放免费人成视频播放