مقالات

ایساتیس همگام با محیط زیست

ایساتیس همگام با محیط زیست

ایساتیس همگام با محیط زیست

استفاده از منابع انرژی پاک و تجدیدپذیر در طراحی و معماری

علاوه بر فاکتورهای متداول طراحی مثل زیبایی، تناسب و سادگی همواره دغدغه شرکت ایساتیس به عنوان یک غرفه ساز نمایشگاهی بوده است. همچنین تلاش نموده است که محصول معماری را هر چه بیشتر با محیط زیست سازگار نماید.

استفاده از مصالح سازگار با طبیعت و برگشت پذیر جز تعهدات طراحان و سازندگان قرار گرفته است. همواره توصیه می شود توصیه شد مصالحی که بازگشت پذیر به طبیعت نیستند، مورد استفاده قرار نگیرد.

نمونه ی اجرای این نگرش در طراحی و اجرای غرفه ایساتیس در اولین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی سال ۹۶ با استفاده از پارکت های مصرف شده با تفکری خلاقانه و نوآورانه نمونه ی خوبی از توجه به مسائل زیست محیطی است.

بخشی از اجرای این غرفه که توجه بازدیدکنندگان بسیاری را به خود جلب کرد تماما از پارکت های مصرف شده بود.

دیدگاه‌های مختلف برای استفاده مجدد از مواد بازیافتی و چند باره مواد مصرفی چالش معماری و طراحی غرفه سازی در شرکت ایساتیس است در ارتباط با ایجاد یک راه جامع برای دستاوردهای محیطی و در عین حال برای بدست آوردن سطح کیفیت بالاتر در غرفه سازی و استفاده خلاقانه و جسورانه از مصالح استفاده شده است.

از ارزش های شرکت غرفه سازی ایساتیس در طراحی غرفه و ساخت غرفه توجه ویژه به استفاده از مواد با کیفیت و قابل استفاده با ماندگاری بالاتر در پروژه های غرفه سازی است. این امر توسط کمتر شرکتی در ایران رعایت می شود.

 زباله­ ها و نخاله­ های باقی مانده از غرفه سازی در طبیعت روز به روز رو به افزایش است.

شرکت ایساتیس به غرفه ساز نمایشگاهی سعی کرده در طول سالیان فعالیت خود با تکیه بر دانش معماری همواره از مواد بازیافتی  با کیفیت و ماندگار در سازه های خود استفاده نمایید. علاوه بر توجه به استفاده از آبجکت های مدرن برای نمایش بهتر در نمایشگاه همواره به محیط زیست توجه ویژه ای داشته است.

به کارگیری مصالح تجدید پز و با کیفیت تلفیق فناوری های نو و سنتی در اجرای پروژه ها همواره تعهد ماست.

همچنین می توانید ویدیو غرفه نمایشگاهی ایساتیس در نمایشگاه صنعت نمایشگاهی که از مواد بازیافتی استفاده شده است، را مشاهده کنید.

ایساتیس همگام با محیط زیست

 

غرفه سازی ایساتیس در صنعت نمایشگاهی 1396

اهمیت فرایند طراحی توسط یک معمار در غرفه سازی
مقالات
اهمیت فرایند طراحی توسط یک معمار در غرفه سازی

برای اجرای یک پروژه غرفه سازی همواره دو راه وجود دارد: استفاده از طرح های آماده، نظیر پروژه های ساخته شده و نمونه های پیشنهادی موجود، یا طراحی غرفه جدید منطبق بر شرایط ویژه و...

نکات مدیریت نمایشگاه و غرفه داری
مقالات
نکات مدیریت نمایشگاه و غرفه داری

آیا داشتن غرفه زیبا که برند شما را به خوبی به نمایش می گذارد به تنهایی می تواند موفقیت شما را در نمایشگاه تضمین کند؟ قطعا جواب این سوال منفی است. پس از انتخاب غرفه...

در نمایشگاه به چه نکاتی توجه کنیم؟
مقالات
در نمایشگاه به چه نکاتی توجه کنیم؟

در این مطلب قصد داریم مجموعه ای از نکات کاربردی برگزاری نمایشگاه برای شما همراهان ایساتیس را بیان کنیم. در بخش اول نکات برگزاری نمایشگاه را در نکات مدیریت نمایشگاه و غرفه داری حتما مطالعه...

Get in Touch