مقالات

در نمایشگاه به چه نکاتی توجه کنیم؟

در نمایشگاه به چه نکاتی توجه کنیم؟

در نمایشگاه به چه نکاتی توجه کنیم؟

در این مطلب قصد داریم مجموعه ای از نکات کاربردی برگزاری نمایشگاه برای شما همراهان ایساتیس را بیان کنیم.

در بخش اول نکات برگزاری نمایشگاه را در نکات مدیریت نمایشگاه و غرفه داری حتما مطالعه کنید.

بایدهایی برای حضوری موفق در نمایشگاه در کنار غرفه سازی نمایشگاهی چیست؟

۱- برنامه‌ریزی بلندمدت برای حضور در یک نمایشگاه بین‌المللی یا رویداد است.

حداقل از ۶ ماه قبل برای حضور خود برنامه‌ریزی کنید و به ارزیابی تمام جوانب حضور در نمایشگاه فکر کنید و سپس وارد کار شوید.

۲- برخی از شرکت ها تنها به این فکر می‌کنند که با حضور در یک رویداد می‌توانند بازار خود را گسترش داده و کسب و کارشان را رونق دهند، هیچ حضوری و ساخت غرفه‌ نمایشگاهی به تنهایی بدون داشتن برنامه بازدهی سرمایه نمی‌تواند اثربخش باشد.

قبل از ثبت نام در یک رویداد با مدیر بازاریابی و فروش خود مشورت کنید تا بهترین امکانات سوددهی سرمایه را برای شما شرح دهد.

۳- استفاده از فناوری های روز و تبلیغات چه در شبکه‌های اجتماعی و چه در فضای آنلاین می‌تواند بهترین راه برای اطلاع رسانی و جذب مخاطبان به غرفه شما باشد.

معرفی غرفه و دعوت برای بازدید غرفه تان در تبلیغات نزدیک موثر خواهد بود. اطلاع‌رسانی نامناسب به مخاطبان که رابطه مستقیمی با مشارکت‌کننده در نمایشگاه دارد.

قبل از آغاز یک رویداد و حضور در آن باید مشتریان و مخاطبان اصلی را از حضورتان در نمایشگاه مطلع کرد. مشتریان به هیچ عنوان نمی‌دانند شما قصد حضور در چه رویدادی را دارید به همین دلیل باید پیش از برگزاری نمایشگاه با اطلاع‌رسانی مناسب از طریق شبکه‌های اجتماعی یا تماس تلفنی آنها را مطلع کنید.

۴- انتخاب مکان مناسب برای غرفه در هنگام ثبت‌نام، طراحی غرفه، استفاده از کارکنان آموزش دیده، پذیرایی درست، رعایت تمامی نکات در ارتباط عمومی با مخاطبان، انتخاب هدیه مناسب، انتخاب بنر تبلیغاتی با کیفیت و مرتبط گرافیک بصری از موارد لازم برای حضور در نمایشگاه هستند که در کنار هم معنا پیدا می‌کنند.

شرکت‌های بزرگ و نام‌دار نمایشگاه‌های حضور دارند فقط به شرط اینکه متراژ غرفه آنها در بهترین جای سالن و از همه بزرگتر باشد!

این توقع غیرمنطقی را شرکت‌های بزرگ یا فعال در عرصه مواد غذایی، فقط زمانی برای حضور در یک نمایشگاه ترغیب می‌شوند که در ساخت غرفه نمایشگاهی وسیع و بزرگ برای آنها در نظر گرفته شود.

داشتن غرفه بزرگ نیاز به داشتن طرح و ایده جالب و برنامه ریزی برای حضور هدفمند درنمایشگاه است.

برای حضوری موفق در یک نمایشگاه نخست نگاهی به ظرفیت کالا و خدمات جدید خود برای ارائه در یک نمایشگاه کنید و بعد به اجاره فضای نمایشگاهی دست بزنند.

توجه به این شرکت‌های کوچکتر حتی شانس حضور در یک رویداد را از دست بدهند.

۵- انتخاب محل در دسترس برای غرفه از دیگر مسائلی که می تواند در جذب مخاطبان بیشتر به غرفه تان موثر باشد و فضای تعامل بین برند و مشتری را بیشتر کند این است که غرفه تان دسترسی راحتی داشته باشد. در این صورت است که کارکنان به شرح و توضیح به بازدیدکنندگان غرفه در مورد محصولات و خدماتشان کمک می‌کنند.

تا حضوری ارزشمند و با کیفیت در نمایشگاه داشته باشید.

۶- جایگاه غرفه سازی در نمایشگاه با کمی هزینه می توانید غرفه خوبی داشته باشید و از فروش و اعتبارتان در نمایشگاه می توانید ده برابر هزینه غرفه سازی را کسب کنید. غرفه نمایشگاهی شما صحنه نمایش دفتر کار و اسکیل و اندازه شرکت شما به سایرین است.

نمایشگاه‌ها صحنه نمایش و ویترین برندتان در مقابل بازدید کنندگان زیادی در یک رویداد است. جلب توجه بازدیدکنندگان به غرفه تان از ضروریات حضورتان در نمایشگاه است. داشتن غرفه ای جذاب یکی از این روش هاست. غرفه سازی توسط تیم حرفه ای شما را در این مسیر موفق خواهد کرد.

در مورد قوانین حضور در نمایشگاه و شرایط انتخاب مکان مناسب در نمایشگاه بیشتر بدانید.

۷- استفاده از فناوری ها و محصولات جدید در ساخت غرفه نمایشگاهی شما فرصتی برای به نمایش گذاشتن آخرین دستاوردها و نوآوری‌های روز است.

بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی از نمایشگاه تنها به‌عنوان محلی برای نمایش محصولات و جذب خریدار استفاده می‌کنند که جذابیت را از غرفه‌ها گرفته است.

لزوم استفاده از آخرین فناوری های روز علمی در نمایشگاه را زمانی بیشتر خواهید دید که اطلاع داشته باشید بازدید از غرفه‌هایی که حداقل یک فناوری جدید برای رونمایی داشته‌اند با استقبال بیشتری روبرو خواهد شد.

اخبار مربوط به رونمایی از یک دستاورد جدید به سرعت میان تمامی بازدیدکنندگان نمایشگاه پیچیده و همه برای دیدن این محصول جدید به سمت غرفه موردنظر می‌روند.

اما برخی از شرکت ها به علت ترس از کپی برداری و بهر برداری توسط شرکت های رقیب از محصول جدید شان از این کار امتناع می کنند. عدم نمایش محصولات جدید و فناوری های جدید جذابیت نمایشگاه را از بین می برد.

صاحبنظران نمایشگاه عدم وجود نوآوری در محصولات و به نمایش نگذاشتن محصولات به روز را در نمایشگاه از معضلات استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه ها می دادند و امکان کاهش حضور مردم و مخاطبان خاص در نمایشگاه ها را افزایش دهد.

پس اگر به دنبال جذب مخاطب بیشتر در رویدادهای تخصصی هستید، ارائه محصول جدید و برگزاری مراسم رونمایی را در برنامه ریزی حضور خود در کنار غرفه نمایشگاهی تان قرار دهید.

۸- حضور پرسنل حرفه ای در غرفه همیشه به عنوان یک شرکت حرفه‌ای حضوری حرفه ای داشته باشید.

غرفه شما معرف دفتر کار شماست پس حضور پرسنل مجرب و حرفه ای شما در دفتر کارتان الزامی است. بازاریابان اصلی خود در غرفه حاضر کنید. نداشتن ادبیات درست در نمایشگاه و بازاریابی قوی از رسیدن موفقیت باز خواهید ماند.

۹- استفاده از ابزارهای تعاملی در غرفه سازی و استفاده از ایده های نمایشگاهی وسیله بازی‌های فکری و ابزارهای سمعی بصری می‌تواند حداکثر بازدیدکننده را جذب نماید.

موجب تعاملات مشتری با برندتان خواهد نمود. استفاده از ابزارهایی با هدف برندینگ در غرفه نیاز به تفکر و برنامه ریزی دارد. صرف استفاده از یک بازی در غرفه گاهی باعث جذب مخاطبان بی هدف به غرفه شما خواهد شد.

پس با توجه به نوع کسب و کارتان و تحت نظر قرار دادن مخاطبان هدف اقدام به انتخاب این ابزارها کنید. نمایش‌های محصول به صورت سمعی- بصری، بازی‌های جالب و سؤالات کوتاه استفاده از بنرهای تبلیغاتی جلوی چشم بازدیدکنندگان، سایبان با برند سازی هم می تواند تاثیر گذار باشد.

۱۰ـ  جذب مخاطبان جدید و حفظ مخاطبان، با تولید محتوی از حضورتان در نمایشگاه و انتشار در شبکه های اجتماعی و اطلاع رسانی به مخاطبان و مشتریان و راه اندازی کمپین های بازاریابی در جهت جذب بازدیدکنندگان به غرفه تان در گیر شدن اذهان مخاطبان اقدام نمایید.

همچنین می توانید با نظر سنجی از مخاطبان در شبکه های اجتماعی یا هنگام حضور در نمایشگاه مشارکت مخاطبان در نمایشگاه را هدفمند سازی و بیشتر نمایید.

 جذب مخاطبان جدید در کنار ساماندهی مشتریان گذشته برخی غرفه‌داران هیچ برنامه ریزی برای حضور در نمایشگاه ندارند و در نهایت موفق نخواهد بود. اگر در نمایشگاه حاضر می‌شوید به طور حتم باید چیزی برای نمایش یا حرفی برای گفتن داشته باشید بخشی از این کار را می توان با مشاوره با کارشناسان ما برطرف نمایید.

هم اکنون از کارشناسان مجرب ما مشاوره بگیرید.

ساخت غرفه نمایشگاهی هدفمند و جذاب می تواند بخشی از این مهم را چرا که مخاطبان و مشتری‌ها به دنبال غرفه‌ای می‌گردند که بتواند به آنها در کسب و کارشان بیشتر کمک کند، شفاف تر می کند.

 در روزهای برگزاری نمایشگاه باید به دنبال برقراری ارتباط با افرادی باشید که صحبت‌های اولیه بستن یک قرارداد را انجام داده‌اید.

۱۱- پیگیری و حفظ ارتباط با مخاطبان در ساخت غرفه نمایشگاهی تان، پیگیری‌های بعد از اتمام نمایشگاه و حفظ ارتباط با مخاطبان نمایشگاه از مهم‌ترین مواردی است که باعث برقراری یک ارتباط خوب تجاری می شود.

 بسیاری از شرکت‌ها این پیگیری را فراموش می‌کنند و برخی فقط به فرستادن یک ایمیل یا یک تماس ساده تلفنی انجام می دهند، در حالی که ممکن است انعقاد یک قرارداد تجاری یک ماه نیاز به پیگیری داشته باشد.

نکات قابل توجه در طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی
مقالات
نکات قابل توجه در طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی

طراحی غرفه احوال و شخصیت انسان ها را تحت تا محصولات آن باشد تا به بهبود عملکرد انسان ها را تحت تاثیر قرار می دهند می بایست هدف اصلی طراحی غرفه و چیدمان شد تا...

اهمیت طراحی غرفه سازی متمایز
مقالات
اهمیت طراحی غرفه سازی متمایز

مدیریت و طراحی غرفه اگر باور داشته باشیم که غرفه هر شرکت در نمایشگاه ها، به منزله کارت شناسایی و معرف شخصیت آن شرکت تلقی می شود، به اهمیت غرفه واقف شده ایم. در واقع،...

اهمیت فرایند طراحی توسط یک معمار در غرفه سازی
مقالات
اهمیت فرایند طراحی توسط یک معمار در غرفه سازی

برای اجرای یک پروژه غرفه سازی همواره دو راه وجود دارد: استفاده از طرح های آماده، نظیر پروژه های ساخته شده و نمونه های پیشنهادی موجود، یا طراحی غرفه جدید منطبق بر شرایط ویژه و...

Get in Touch

 1. Sex Hattı , kendi eğlencenizi yaşayacağınız ve unutamayacağınız özel anlara adım atacağınız en büyük keyfi yaşamanızı sağlar Canlı Sohbet Whatsapp Numaraları https://notepin.co/shared/jkzuzff chat yapın.

 2. uk pharmacy no prescription canadian pharmacy no prescription

 3. amoxicillin 500 mg without a prescription bactrim without prescription

 4. Geceleriniz daha farklı ve özel geçsin istiyorsanız fazla para vermeden maksimum tatminlik duygusuna erişmek istiyorsanız ucuz sex sohbet numaralarını arayın Azdım Telefonda Boşalmak istiyorum https://notepin.co/shared/fhzhdto chat yapın.

 5. buy zithromax online cheap buy amoxicillin online without prescription https://canadianpharmacy.best/# canada drugs online review

 6. online canadian pharmacy coupon canadian pharmacy no prescription needed https://canadianpharmacy.best/# trusted canadian pharmacy

 7. buying prescription drugs from canada canada online pharmacy no prescription https://erectionpills.top/# erectile dysfunction medications best canadian pharmacy to order from canada drug pharmacy

 8. Kesintisiz Sıcak Sohbetin Gerçek AdresiCanlı sohbet hatlarında sıcak ve ateşli dakikalar geçirmek isteyen özellikle genç yaştaki bekar erkeklerin yoğun ilgi gösterdiği firmamızın sıcak sohbet hattı, her geçen gün internet kullanıcılarının artan ilgi ve alakalarıyla da birlikte giderek popülerlik kazanmaya devam etmektedir Alo Ateşli Seks Hattı https://notepin.co/shared/mjkcsyt chat yapın.

 9. zithromax buy online no prescription amoxicillin order online no prescription https://antibioticwithoutpresription.shop/# buy cheap amoxicillin legitimate canadian online pharmacies rate canadian pharmacies

 10. Evlendikten sonra kendini artık yalnızca bir erkeğe ait olarak görmeyen kadınlar ayrılıyor ve dul olarak hayatlarına çok farklı türden erkekler ile evlenmeden devam ediyor Telde Seks Sohbet Numarası https://notepin.co/shared/fhzhdto chat yapın.

 11. ed drugs list best pill for ed https://pharmacywithoutprescription.best/# international pharmacy no prescription

 12. cost of amoxicillin prescription buy cheap bactrim https://canadianpharmacy.best/# canada pharmacy online

 13. vipps approved canadian online pharmacy pharmacies in canada that ship to the us https://erectionpills.top/# cheap erectile dysfunction pills best male enhancement pills generic ed pills

 14. Thank you for content. Area rugs and online home decor store. Hello Administ . child porn 現場兒童色情片 活婴儿色情片 儿童色情 児童ポルノ 兒童色情 国产线播放免费人成视频播放 国产线播放免费人成视频播放

 15. best erection pills ed pills comparison https://antibioticwithoutpresription.shop/# amoxicillin online no prescription

 16. cheap bactrim buy amoxicillin online no prescription https://pharmacywithoutprescription.best/# cheapest pharmacy to get prescriptions filled

 17. canadian pharmacies pharmacy canadian superstore https://antibioticwithoutpresription.shop/# cost of amoxicillin prescription online pharmacy non prescription drugs no prescription required pharmacy

 18. https://canadianpharmacy.best/# canada rx pharmacy

 19. zithromax prescription amoxicillin without prescription https://canadianpharmacy.best/# safe canadian pharmacy

 20. best canadian pharmacy online canadian pharmacy online https://canadianpharmacy.best/# legit canadian online pharmacy

 21. Hi! erectile dysfunction pill great web page https://erectiledysfunctionpillsx.com

 22. Seccadeli Cami Halısı,görünümüyle seccadeyi andıran insanların sıkışıklık yaşamadan ibadet etmelerine olanak sağlayan halı türüdür. Bu sayede cemaatte bulunan bireyler ibadetleri esnasında şahıslarına ait seccadeleri var gibi rahat edeceklerdir. Ayrıca hem estetik hem de rahatlık sunmaktadır.

 23. I really love to read such an excellent article. Helpful article. Hello Administ . child porn 現場兒童色情片 活婴儿色情片 儿童色情 児童ポルノ 兒童色情 国产线播放免费人成视频播放 国产线播放免费人成视频播放

 24. Saflı Cami Halısı Saflı cami halısı modelleri büyük cami ve cemaatlerde tercih edilir. Ancak bu model küçük cami ve mescitlerde de tercih edilmekte. Saflı cami halıları, seccadeli modellerde olduğu gibi düzgün bir şekilde cemaat oluşturulmasını sağlar. Halı üzerindeki belirgin çizgiler, safların oluşumu için tasarlanmıştır.

 25. buy anti biotics without prescription non prescription ed pills

 26. https://24hr-pharmacy.top/# prescription drugs from canada online

 27. Great post thank you. Hello Administ . child porn 現場兒童色情片 活婴儿色情片 儿童色情 児童ポルノ 兒童色情 国产线播放免费人成视频播放 国产线播放免费人成视频播放

 28. WilliamWromied https://1xbet-ort.xyz

 29. We will help you promote your site, backlinks for the site are here inexpensive www.links-for.site