مقالات

نکاتی برای انتخاب غرفه ساز مناسب

نکاتی برای انتخاب غرفه ساز مناسب

نکاتی برای انتخاب غرفه ساز مناسب

اهمیت غرفه سازی و انتخاب غرفه ساز مناسب برای حضور در نمایشگاه با اهمیت ترین موضوع در برگزاری یک رویداد است، چرا که غرفه نمایشگاهی شما معرف بخشی از دفتر کار شماست.

که نشان تفکرو رویکرد شماست. هر قدر طراحان بهترین طرح را ارائه دهند و مدیران بهترین تفکر و برنامه ریزی را داشته باشند کاری که در پایان پیمانکار ساخت غرفه ، اجرا و ارائه می‌دهد بسیار مهم است.

در یک نمایشگاه شما در فضای رقابتی در کنار برترین برندها و رقبا هستید. حضور شما در بین برترین های یک صنعت تنها با غرفه سازی هدفمند و با کیفیت به برجسته بودن در بین سیل عظیم رقبا جلوه خواهد کرد. اینکه حضور شما در یک نمایشگاه حس شود یک چالش است.

 یکی از روش‌هایی جلوه کردن در یک نمایشگاه ساخت غرفه نمایشگاهی خوب و با اجرایی متمایز که منجر به ساخت غرفه حرفه ایی و در خور برند شما ست، می شود

تجربیات بد برخی از مشتریان و غرفه داران در زمینه غرفه سازی توجه و تمرکز صرف بر روی قیمت غرفه سازی است و گاها با انتخابی نامناسب و تمرکز بر روی موضوع مالی در نهایت هزینه و استرس زیادی را در حین اجرای غرفه متحمل می شوند. که حضورشان را در نمایشگاه تحت تاثیر قرار میدهد. گاهی اشتباه از سوی پیمانکار بی تعهد و بی تجربه تمام هزینه و سختی‌هایی که شرکت برای برگزاری یک ساخت غرفه نمایشگاهی کشیده را از بین می برد.

۱- بررسی قوانین و مجوزهای شرکت غرفه ساز

توجه داشته باشید شرکت غرفه ساز حتما عضو لیست مجاز غزفه سازان مورد تایید نمایشگاه باشد. لیست اعضا انجمن صنفی کارفرمایی غرفه سازان را در این قسمت مشاهده کنید.

این نکته تنها مجوز فعالیت یک غرفه ساز است به طوری که اعلام می کند این غرفه ساز امکان غرفه سازی در نمایشگاه را دارد و دلیلی بر مناسب بودن یک غرفه ساز نیست. گرید نمایشگاهی نیز جز مسائلی است که یک شرکت غرفه ساز تنها با داشتن برخی از معیارها امکان اخذ این گرید را داراست و دلیلی بر کیفیت اجرا و مهارت یک غرفه ساز نیست. قطعا شرکت های برتر و معتبر غرفه سازی با چندین سال تجربه دارای مجوز لازم و گرید A غرفه سازی هستند.

اما این نکته را به عنوان مشاوره از غرفه سازی ایساتیس بدانید این مدارک دلیلی بر مناسب بودن یک غرفه ساز نیست.

۲- بازدید از پروژه های شرکت غرفه ساز

دو ماه قبل از حضورتان در نمایشگاه از پروژه‌های پیمانکاران از نزدیک بازدید کنید.

  غرفه سازان مجرب و با سابقه درخشان در هر نمایشگاه ساخت و طراحی چندین غرفه را بر عهده دارند معیار خوبی برای انتخاب غرفه ساز مناسب است.

۳-پرس و جو از مشتریان ثابت شرکت غرفه ساز

مکالمه با مشتریان ثابت یک غرفه ساز می تواند معیار مناسب دیگری برای انتخاب یک غرفه ساز باشد.

مشتری که چندین سال با یک پیمانکار غرفه سازی همکاری می کند به خوبی تمام نکات قوت و ضعف پیمانکار مورد نظرتان را می داند.

مشتریان ثابت یک شرکت غرفه ساز، مشاور خوبی برای انتخاب یک پیمانکار خواهند بود.

۴- در جریان مراحل اجرایی غرفه سازی باشید.

 به عنوان غرفه دار بهتر است از طراحی غرفه و نوع ساخت غرفه و مراحل ساخت آگاه باشید. اگر از موارد و تجهیزات یا مصالح خاصی استفاده می کنید لازم است نسبت به اخذ مجوز های مورد نیاز اقدام نمایید.

شرکت غرفه سازی ایساتیس به عنوان مشاوره در امور نمایشگاهی همراه شما در کلیه امور اخذ مجوز های نمایشگاهی است.

 ۵- انتخاب شرکت غرفه ساز با تیم طراحان مجرب برای طراحی غرفه نمایشگاه تان 

شرکت غرفه ساز نمایشگاهی‌تان تیمی از طراحان با تجربه و حرفه‌ای، در خصوص غرفه سازی داشته باشند. به منظور تکمیل الزامات ویژه برند، طراحان غرفه به تبدیل ایده‌های منحصر به فرد

طراحان معمار در طراحی غرفه نمایشگاهی هنگام طراحی غرفه از اصول معماری به عنوان منبع الهام استفاده می‌کنند و از ابتدا نیاز شما را بررسی سپس اقدام به طراحی، به کارگیری مواد و مصالح، بافت‌ها و نورپردازی فضای موجود می کند. در مرحله‌ی طراحی، ساختار غرفه را از تمام جوانب در نظر می گیرند تا جلوی هزینه‌های اضافی گرفته شود.

۶- ناظر بر فرآیند غرفه سازی

 غرفه سازی با حضور چندین نجار، برقکار، نقاش و … اجرا می شود.

حضور ناظر از سمت شرکت در حین اجرای کار برای بررسی نقشه و اجرای و تذکر برخی نکات می تواند بسیار موثر باشد.

۷- انتخاب غرفه ساز با تیم اجرایی توانمند و مجرب

غرفه سازی را انتخاب کنید که بهترین تیم اجرایی، نقاشی و نجاری و مهندسی را داشته باشند.

کیفیت اصلی یک طراحی غرفه نمایشگاه خوب زمانی معنا می یابد که از نظر مخاطبان جاذب باشد.

استفاده از مصالح با کیفیت در ساخت غرفه و نحوه ساخت سازه نمایشگاهی در جذب مخاطبان بسیار تاثیر گذار است.

یک تیم طراحی حرفه ای با استفاده از المان های خاص و تجهیزات نور پردازی، ارتفاع و با آگاهی از نکات معماری می تواند به برند و غرفه شما هویت و شخصیتی در خور دهد.

شرکت غرفه سازی ایساتیس تیم حرفه ای از مهندسین معمار و نقشه کش و نجاران با سابقه ناظرین مجرب را گرد هم آورده است تا اجرایی متمایز و با کیفیت را در صنعت نمایشگاهی ارائه دهد.

برای کسب این اطلاعات در روزهای ساخت غرفه یک نمایشگاه به محل برگزاری مراجعه کنید، کیفیت ساخت به خوبی از نزدیک قابل تشخیص خواهد بود و این موضوع در قیمت نهایی غرفه سازی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

به دنبال بهترین شرکت در ساخت غرفه نمایشگاهی که به همه امکانات به خوبی مجهز باشند، باشید. الزامات و تجهیزاتی که برای غرفه نمایشگاهی مطابق با نیاز مشتری لازم است را داشته باشد. در زمان ساخت غرفه یک تیم با تجربه و در محل نصب و پیاده سازی داشته باشند.

۸- انتخاب شرکت غرفه ساز معتبر

شرکت غرفه سازی را انتخاب کنید که تجربه خوبی دارد. از شرکت غرفه ساز رزومه و نمونه کار بخواهید، از صحت اطلاعات اطمینان پیدا کنید. نگاهی به گواهی‌های حسن انجام کار داشته باشید نظریات مشتریان دائم آن ها را جویا شوید که با آن‌ها کار کرده‌اند.

۹- امکانات ساخت و تحویل به موقع و داشتن تجهیزات کافی

داشتن تجهیزات کافی و ارسال به موقع مواد و لوازم غرفه نمایشگاهی یکی از معیارهای انتخاب یک شرکت غرفه ساز است، اینکه غرفه ساز تجهیزات ساخت در مکان داشته باشد. داشتن کارگاه برای اجرای پروژه غرفه سازی و تجهیزات اولیه برای اجرای یک پروژه از امتیازات یک غرفه ساز است.

شرکت ایساتیس بزرگترین انبار تجهیزات مبلمان لوکس و مدرن و تجهیزات خاص نمایشگاهی را داراست که این خود از عوامل توانمندی این شرکت در زمینه غرفه سازی است.

نا دیده گرفتن این مسائل که منجر به تنش و فشار کاری آخر لحظه‌ای می‌شود. که حضور شما را در نمایشگاه تحت تاثیر قرار می دهد.

۱۰- محاسبه قیمت غرفه سازی

غرفه سازی شما مهم‌ترین مسأله‌ای است که جهت نمایش جلوه می کند. یک سازنده با تجربه بودجه شما را در نظر خواهد گرفت، تصویر برند و محصول شما را می‌فهمد و طراحی‌های منطبق با نیاز شما را پیشنهاد می‌نماید که در خور تصویر برند و محصولتان خواهد بود.

الزاما طراحی غرفه نمایشگاه پیچیده بهره وری ندارد و گاها هزینه بالایی دارد، انتخاب یک شرکت حرفه ای غرفه سازی با توجه به بودجه شما و طراحی بهینه اقدام خواهد کرد.

با طراح و غرفه ساز خود در مورد بودجه تان مشورت کنید، یک تیم غرفه سازی مجرب در مورد هزینه کردن به جا و موثر در طراحی غرفه بهترین راه حل را پیشنهاد می دهد. هدف و آنچه که می‌خواهید از طریق حضور در نمایشگاه کسب کنید و بودجه را برطبق آن اعلام نمایید تا حضوری متمایز داشته باشید.

هم اکنون با مشاوران ما در ارتباط باشید.

در نظر داشته باشید با توجه به تعداد زیاد غرفه ساز در طول این سال ها، تعهد و مسئولیت پذیری یک غرفه ساز را فدای قیمت غرفه سازی نکنید. عدم توجه به سایر نکات و توجه صرف به فاکتور قیمت شما را از این اصول دور خواهد کرد.

قیمت رابطه مستقیم با کیفیت دارد. با این وجود اگر غرفه سازی با اجرایی بی کیفیت قیمت بالایی پیشنهاد دهد قطعا متضرر خواهید شد.

برای مشاوره در امور نمایشگاه و بررسی نمونه کارهای غرفه سازی شرکت ایساتیس هم اکنون اقدام کنید. شرکت غرفه سازی ایساتیس با بیش از ۱۶ سال سابقه پیشرو در امر غرفه سازی، به عنوان مشاوره نمایشگاهی در کنار شماست.

نکات قابل توجه در طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی
مقالات
نکات قابل توجه در طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی

طراحی غرفه احوال و شخصیت انسان ها را تحت تا محصولات آن باشد تا به بهبود عملکرد انسان ها را تحت تاثیر قرار می دهند می بایست هدف اصلی طراحی غرفه و چیدمان شد تا...

اهمیت طراحی غرفه سازی متمایز
مقالات
اهمیت طراحی غرفه سازی متمایز

مدیریت و طراحی غرفه اگر باور داشته باشیم که غرفه هر شرکت در نمایشگاه ها، به منزله کارت شناسایی و معرف شخصیت آن شرکت تلقی می شود، به اهمیت غرفه واقف شده ایم. در واقع،...

اهمیت فرایند طراحی توسط یک معمار در غرفه سازی
مقالات
اهمیت فرایند طراحی توسط یک معمار در غرفه سازی

برای اجرای یک پروژه غرفه سازی همواره دو راه وجود دارد: استفاده از طرح های آماده، نظیر پروژه های ساخته شده و نمونه های پیشنهادی موجود، یا طراحی غرفه جدید منطبق بر شرایط ویژه و...

Get in Touch

 1. Howdy! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog. Is it hard to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty quick. I'm thinking about making my own but I'm not sure where to begin. Do you have any ideas or suggestions? Many thanks Feel free to visit my webpage :: http://masakra.ru/

 2. Do you have a spam issue on this website; I also am a blogger, and I was curious about your situation; many of us have created some nice practices and we are looking to trade solutions with others, please shoot me an email if interested. Here is my website хранение бытовой техники на складе

 3. Hello! I could have sworn I've been to this blog before but after browsing through some of the post I realized it's new to me. Anyways, I'm definitely delighted I found it and I'll be bookmarking and checking back often! My site :: сервис по хранению вещей минск

 4. I was able to find good advice from your blog posts. Feel free to surf to my web-site ... хранение личных вещей в минске

 5. What's Taking place i'm new to this, I stumbled upon this I've discovered It absolutely helpful and it has aided me out loads. I am hoping to give a contribution & aid other users like its aided me. Great job. my website хранение бытовой техники на складе

 6. Useful info. Fortunate me I found your web site by chance, and I am stunned why this coincidence didn't took place earlier! I bookmarked it. Here is my web-site http://hitmind.ru/

 7. What's up mates, how is the whole thing, and what you wish for to say concerning this paragraph, in my view its actually amazing for me. Here is my blog post: карта мира из дерева

 8. Heya! I'm at work surfing around your blog from my new apple iphone! Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts! Carry on the excellent work! Stop by my page; карта мира деревянная на стену с подсветкой

 9. You actually make it appear so easy with your presentation but I to find this matter to be actually something that I believe I might by no means understand. It seems too complicated and extremely wide for me. I'm looking ahead on your subsequent post, I will try to get the grasp of it! Also visit my web site ... карта мира из дерева на стену купить

 10. Heya i'm for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it helped me out much. I hope to give something back and aid others like you helped me. my blog карта мира на стену из дерева

 11. It's a shame you don't have a donate button! I'd certainly donate to this excellent blog! I guess for now i'll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to brand new updates and will talk about this website with my Facebook group. Talk soon! Here is my blog post карта мира из дерева

 12. Hi! I could have sworn I've been to this web site before but after going through some of the posts I realized it's new to me. Regardless, I'm certainly pleased I found it and I'll be bookmarking it and checking back frequently! Take a look at my web site :: http://avto-zhelezo.ru/

 13. Great delivery. Outstanding arguments. Keep up the great work. Also visit my homepage http://yes-cars.ru/

 14. Hello there! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay. I'm undoubtedly enjoying your blog and look forward to new updates. My web page; Гостиничные чеки купить в Москве

 15. Hello it's me, I am also visiting this site regularly, this website is actually fastidious and the people are truly sharing pleasant thoughts. my blog http://cb23.ru/

 16. It's very simple to find out any topic on web as compared to books, as I found this post at this website. My web page: установка кондиционера цена

 17. Thanks for finally talking about > نکاتی برای انتخاب غرفه ساز مناسب монтаж кондиционера Минск

 18. If some one wants to be updated with latest technologies then he must be go to see this web page and be up to date all the time. My homepage лечение кариеса

 19. Great blog here! Additionally your web site rather a lot up fast! What web host are you using? Can I get your affiliate hyperlink in your host? I desire my web site loaded up as quickly as yours lol Here is my page - http://infocars24.ru/

 20. I really like reading through a post that can make people think. Also, thank you for allowing me to comment! Also visit my blog - https://nakrutka-prosmotrov-yappy-pr2.ru/

 21. I blog frequently and I truly thank you for your information. This great article has truly peaked my interest. I'm going to take a note of your site and keep checking for new details about once a week. I subscribed to your Feed too. Here is my page; https://nakrutka-prosmotrov-yappy-pr2.online/

 22. all the time i used to read smaller content that as well clear their motive, and that is also happening with this post which I am reading now. Also visit my page: Гостиничные чеки в Москве

 23. I don't even know how I ended up here, but I thought this post was great. I do not know who you are but certainly you're going to a famous blogger if you are not already ;) Cheers! Here is my website - увеличение губ минск

 24. Aw, this was an extremely good post. Taking a few minutes and actual effort to create a very good article… but what can I say… I put things off a lot and don't manage to get nearly anything done. Review my blog post: sadovnikinfo.ru

 25. Yes! Finally someone writes about . Feel free to visit my web page https://artisaninfo.ru/

 26. Spot on with this write-up, I truly believe this site needs far more attention. I'll probably be returning to see more, thanks for the advice! My web page; binding tape

 27. Hey! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and say I truly enjoy reading through your blog posts. Can you recommend any other blogs/websites/forums that go over the same topics? Thank you so much! My web-site bob tape for breast lift

 28. My programmer is trying to convince me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses. But he's tryiong none the less. I've been using WordPress on a number of websites for about a year and am anxious about switching to another platform. I have heard excellent things about blogengine.net. Is there a way I can import all my wordpress content into it? Any kind of help would be really appreciated! My homepage: binding tape

 29. I know this web site offers quality depending articles and extra information, is there any other web site which provides these information in quality? Also visit my web-site :: Хай Дэй скачать на компьютер

 30. Very great post. I simply stumbled upon your blog and wanted to say that I've really enjoyed surfing around your weblog posts. In any case I'll be subscribing for your feed and I hope you write once more very soon! My homepage; Hay day скачать на компьютер

 31. This is the perfect webpage for everyone who wishes to understand this topic. You realize a whole lot its almost hard to argue with you (not that I really will need to…HaHa). You definitely put a brand new spin on a topic that's been written about for ages. Wonderful stuff, just great! My blog post :: http://nastroyke-info.ru/

 32. I like the helpful information you provide in your articles. I will bookmark your blog and check again here frequently. I am quite sure I'll learn many new stuff right here! Good luck for the next! Also visit my web site :: http://remstrdom.ru/

 33. Hi friends, its enormous post about educationand entirely defined, keep it up all the time. My web page: Гостиничные чеки в Москве

 34. Good day! Do you know if they make any plugins to protect against hackers? I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any recommendations? Look into my webpage - удаление пигментации

 35. Superb, what a web site it is! This website provides valuable facts to us, keep it up. Visit my site ... увеличение губ гиалуроновой кислотой

 36. I was curious if you ever considered changing the structure of your website? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having 1 or two images. Maybe you could space it out better? Here is my homepage; удаление пигментных пятен лазером в Минске

 37. F*ckin' awesome issues here. I am very satisfied to peer your article. Thank you a lot and i'm looking forward to touch you. Will you kindly drop me a mail? http://www.vorbelutrioperbir.com

 38. It's an remarkable post in support of all the online visitors; they will obtain benefit from it I am sure. Feel free to surf to my website :: накрутка подписчиков в yappy

 39. Hello, i think that i saw you visited my weblog thus i got here to go back the desire?.I'm attempting to in finding issues to improve my site!I guess its ok to use a few of your concepts!! Also visit my web site - накрутка посещений комнаты YAPPY

 40. What's up, this weekend is fastidious in favor of me, because this point in time i am reading this wonderful educational article here at my residence. My page; накрутка посещений комнаты YAPPY

 41. This site was... how do I say it? Relevant!! Finally I've found something which helped me. Kudos! my site увеличение губ гиалуроновой кислотой

 42. Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! However, how can we communicate? Here is my website :: instagram Türk takipçi satın al

 43. Good day I am so glad I found your site, I really found you by mistake, while I was looking on Digg for something else, Anyhow I am here now and would just like to say many thanks for a marvelous post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don't have time to look over it all at the minute but I have book-marked it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the awesome work. Here is my web page ... кариес зубов лечение

 44. This is very interesting, You are a very skilled blogger. I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your great post. Also, I've shared your web site in my social networks! Visit my web blog: купить гостиничные чеки в Екатеринбурге

 45. https://drugsoverthecounter.shop/# best over the counter medicine for sore throat

 46. Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this article and the rest of the site is extremely good. Visit my webpage Подготовка к осенне-зимнему периоду в Минске

 47. First off I would like to say excellent blog! I had a quick question which I'd like to ask if you don't mind. I was interested to know how you center yourself and clear your mind before writing. I have had difficulty clearing my thoughts in getting my ideas out. I truly do enjoy writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are lost just trying to figure out how to begin. Any ideas or hints? Kudos! Feel free to surf to my site Гостиничные чеки Москва

 48. Hi there, just became alert to your blog through Google, and found that it is really informative. I'm going to watch out for brussels. I'll appreciate if you continue this in future. A lot of people will be benefited from your writing. Cheers! My webpage :: Гостиничные чеки купить в Москве

 49. I like the helpful info you provide in your articles. I will bookmark your blog and check again here regularly. I am quite sure I'll learn a lot of new stuff right here! Best of luck for the next! my blog post :: hay day скачать на компьютер

 50. I really like what you guys tend to be up too. Such clever work and exposure! Keep up the wonderful works guys I've added you guys to my personal blogroll. Also visit my web-site - проведение опрессовки системы отопления

 51. It's too bad to check your article late. I wonder what it would be if we met a little faster. I want to exchange a little more, but please visit my site majorsite and leave a message!!

 52. Very nice write-up. I certainly appreciate this website. Keep it up! Take a look at my web page: Mathias

 53. Thanks so much for the post.Really thank you! Keep writing.generic cialis online

 54. […] انتخاب خود را نهایی کنند. پیشنهاد میکنم مطالب مربوط به انتخاب غرفه ساز مناسب را مطالعه نمایید. غرفه سازی ایساتیس با توجه به دو دهه […]

 55. Achat Propecia Generique France Viagra Aus Indien Bestellt Ist Viagra Rezeptpflichtig Cialis Levitra viagra y cialis contrareembolso Viagra Sale In Canada