اخبار

پروژه های غرفه سازی نمایشگاهی ایساتیس در نمایشگاه های مهم آذر ماه 1397

پروژه های غرفه سازی نمایشگاهی ایساتیس در نمایشگاه های مهم آذر ماه 1397

پروژه های غرفه سازی نمایشگاهی ایساتیس در نمایشگاه های مهم آذر ماه 1397

 

طراحی و اجرای پروژه غرفه سازی نمایشگاهی در چهار رویداد مهم آذر ماه امسال، نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش 97 و نمایشگاه چاپ و بسته بندی 97 هم چنین نمایشگاه نساجی 97 و نمایشگاه بین‌المللی متالورژی متافو توسط شرکت غرفه سازی ایساتیس طراحی غرفه نمایشگاهی و ساخت غرفه اجرا شد. در مجموع 1500 متر مربع اجرا و طراحی شد.

 

 

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش 97

 

 

بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش 97 در 26 الی 28 آذر ماه 97 برگزار شد.

 

 

این نمایشگاه استراتژیک دارای اهمیت زیادی در منطقه می باشد هدف برگزاری این رویداد  شناسايي وارائه فرصت سرمايه گذاری و ارائه توان و  نوآوری های صنايع، تاسيسات دريايي و بنادر ايران در سطح برون مرزی برگزار نمايند.

 

 

هر ساله با استقبال قابل توجه صاحبان صنايع، بازرگانان، کارشناسان این صنعت مواجه شد.

 

 

فضای مناسبی را برای سرمایه گذاری و حضور مشارکت کنندگان داخلی و نمايندگی خارجی از کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس و کشورهای آسیایی می باشد و آخرين دستاوردها، تجهيزات و قطعات

 

 

بنادر و کشتيرانی، صنايع ساخت و تعمير کشتی، صنايع فراساحلی، خدمات دريایی و بندری، سازندگان و تأمين کنندگان تجهيزات دريايی، خدمات مشاوره و مهندسی، تحقيقات و آموزش دريايی، شیلات و آبزی پروری، اقیانوس شناسی و علوم جوی

 

 

مختـلف صـنايع دريايـي، دريانـوردی و خدمـات مرتبـط را در معـرض ديـد بازديدکنندگان قرار داده اند واين نمايشگاه موقعيت مناسبی را جهت مذاکره و تعامل شرکت کنندگان فراهم آورد.

 

 

اجرای بیستمین نمايشگاه صنايع دريايي و دريانوردی ايران طبق استفاده از آخرين دستاوردهای روز صنعت نمايشگاهی است،

 

 

و این خود اهمیت غرفه سازی با کیفیت برای سرمایه گذاری در این نمایشگاه را نقش بسزايي در شناسايي و گسترش  فرصتهای سرمايه گذاری بين مراکز صنايع دريايي و دريانوردی و طرفهای خارجی آنها  ايفا نمايد.

 

 

نمایشگاه چاپ و بسته بندی 97

 

 

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران 97 بیست و پنجمین دوره در تاریخ 22 تا 25 آذر ماه 97 برگزار می شود.

 

 

چهار گروه کالایی چاپ: خدمات پیش تولید چاپ - خدمات پس از چاپ، بسته بندی  شامل ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی ها، خدمات شامل نمایشگاه تخصصی تمامی اصناف مختلف مرتبط با صنعت بسته بندی را با تمامی جزییات به نمایش می گذارد. محصولات بسته بندی، چاپ، چاپ تکمیلی، چاپ سبز و چاپ سه بعدی، محصولات و خدمات نرم افزاری و دیگر موارد مربوط به صنعت چاپ عرضه شده است.

 

 

نمایشگاه تجهیزات چاپ و بسته بندی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

 

 هزاران نفر از فعالان  و خریدارن محصولات این صنعت از برای یافتن جدیدترین و آخرین امکانات و به روز کردن تجهیزات خود از این نمایشگاه بازدید می نمایند. این نمایشگاه فرصتی برای رویایی با مشارکت کنندگان صاحبان این صنعت و متقاضیان این محصولات بدون واسطه خواهد بود. نمایشگاه چاپ و بسته بندی با تقاضای بالایی برای تکنولوژی های جدید در صنعت چاپ و بسته بندی، محصولات و خدمات مرتبط مواجه است. از بزرگترین رویدادهای بین المللی نمایشگاه تجهیزات چاپ و بسته بندی ایران است.

 

 

نمایشگاه نساجی 97 ایران تکس

 

 

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی نساجی ایران تکس، ماشین آلات نساجی، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی تهران در تاریخ 11 الی 14 آذر ماه 97 برگزار می شود.

 

 

گروه کالایی اصلی مشارکت کننده در این نمایشگاه ماشین آلات نساجی، انواع منسوجات خانگی، انواع کالای خواب ، انواع نخ و الیاف، انواع پارچه ، پوشاک، روسری و شال است.

 

 

نمایشگاه بین‌المللی متالورژی متافو 97

 

 

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران متافو، متالورژی تهران 97 ، در تاریخ 11 تا 14 آذر ماه 97 برگزار می شود.

 

 

نمایشگاه‌‌‌ متافو فرصت‌ ارزشمندی را فراهم می‌آورند تا شرکت های صنعتی داخلی و بین‌المللی محصولات و خدمات جدید و قابلیت‌ها و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان ارائه دهند و ارتباط برقرار و فرصت تجاری خوبی خلق کنند.

 

 

نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (IranMetafo 2017) با استقبال گسترده‌ی کارشناسان در حوزه های فولاد، آهنگری، ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری، معدن و صنایع معدنی، کوره‌ها، نسوزها و سرامیک‌های صنعتی، پروژه‌های صنعت و معدن فضایی حرفه ای و تجاری گرد هم می‌آورد.

 

 

برای مشاهده نمونه های بیشتر غرفه سازی ایساتیس از اینجا وارد شوید. 

۷ پروژه غرفه سازی نمایشگاهی در دو رویداد همزمان نمایشگاه قطعات خودرو و نمایشگاه تراکنش آبان 97
اخبار
۷ پروژه غرفه سازی نمایشگاهی در دو رویداد همزمان نمایشگاه قطعات خودرو و نمایشگاه تراکنش آبان 97

غرفه سازی نمایشگاهی همزمان در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران توسط شرکت غرفه سازی ایساتیس طراحی غرفه نمایشگاهی و ساخت غرفه اجرا شد. طراحی و ساخت هفت پروژه غرفه...

طراحی و ساخت غرفه 8 پروژه همزمان در دو نمایشگاه متفاوت نمایشگاه تاسیسات 97 و کنگره جراحان ارتوپدی 97
اخبار
طراحی و ساخت غرفه 8 پروژه همزمان در دو نمایشگاه متفاوت نمایشگاه تاسیسات 97 و کنگره جراحان ارتوپدی 97

طراحی و ساخت غرفه 8 پروژه همزمان در دونمایشگاه متفاوت نمایشگاه تاسیسات 97 و کنگره جراحان ارتوپدی 97 8 پروژه طراحی غرفه و ساخت غرفه همزمان در دو رویداد متفاوت نمایشگاه تاسیسات در نمایشگاه بین...